Szkoła

Jeśli Twoj pies jest dla Ciebie ważny - zapraszam do mojej Szkoły :)

Nie jest to typowa szkółka tresury, jakich wiele w Polsce. Nie zajmuję się tresurą, i wręcz odżegnuję się od tego. To Szkoła dla osób, które kochają swojego psa, oczekują jego miłości i pragną się z nim znakomicie porozumiewać.
W swej pracy szczególną uwagę skupiam nie tyle nad psem, co nad Właścicielem. Wszak to w ludziach tkwi problem, dlaczego nie potrafią się porozumieć ze swoimi pupilami - nie w psach!

Zatem uczę:

  • autentycznej KOMUNIKACJI między opiekunami a psem;
  • jak mówić, by być zrozumianym i aby przynosiło to pożądane efekty;
  • jak prawidłowo wydawać polecenia, jakiej intonacji głosu używać;
  • jak, za co i kiedy chwalić oraz karcić;
  • jaką formę nagród powinno się stosować;
  • w razie problemów czy natręctw - jak je eliminować;
  • wiele innych kwestii związanych z próbą przekazania Państwu wiedzy na temat osobowości i psychologii Waszego ulubieńca.

 
Zajęcia odbywają się na ogół indywidualnie, możliwe są także konsultacje telefoniczne, ale dopiero po rozpoznaniu osobowości psa i Właściciela, czyli po co najmniej jednej wizycie.
Nigdy nie udzielam porad mailem, gdyż choć psychologia pretenduje do nauki ścisłej, to nie da się tego skutecznie zrobić nie znając sytuacji, zachowań właściciela i psa, oraz rozmaitych towarzyszących im okoliczności. To proces bardzo złożony, i dlatego wymaga indywidualnego podejściaOsoby przyjeżdżające bez zapowiedzi niestety nie będą przyjmowane, proszę także o uszanowanie czasu innych osób. Aby więc uniknąć tego rodzaju niezręcznych sytuacji proszę umawiać się na wizytę telefonicznie i z kilkudniowym wyprzedzeniem.
 
Tel.: 69 33 97 211
Więcej szczegółów dot. Szkoły na stronie: www.zaklinaczkapsow.pl
 
 
"Nauka, która trafia do uszu, lecz nie do serca, jest jak obiad jedzony w marzeniach."
- przysłowie chińskie
 
"Celem nauki nie jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości, lecz położenie kresu nieskończonym błędom."
Bertold Brecht