Champ. MAYBACH

Champ. Zwycięzca Wystaw MAYBACH Dziedzictwo Tudora - BĄBEL :)

Jest kwintesencją genów moich nieżyjących już psów - słynnych Championów: atletycznego olbrzyma PONTIACA Dziedzictwo Tudora oraz błyskotliwie inteligentnego i dżentelmeńskiego BUGATTI-ego!
MAYBACH to pies o znakomitej anatomii i perfekcyjnej głowie. To mój ulubiony typ bulla: zawsze pogodny, wręcz roześmiany. Nigdy nie ''stroi fochów'', jest energiczny, towarzyski, elegencki i szarmancki w stosunku do dam (swojego gatunku ;). To niezmordowany aporter (przynosi rzucaną piłeczkę tyle razy, ilekroć mu się ją rzuci, bawiąc się przy tym wybornie)!
Bąbel to niezwykły pies - opiekuje się swoimi synami jak żaden dotąd znany mi samiec. Ma do nich niesłychaną  cierpliwość i wychowuje (!!!) ich z wielką roztropnością. Nie jest zaborczy ani zazdrosny. Wie - i słusznie - że głowa rodziny jest najwazniejsza...! :)))

Osiągnięcia wystawowe:

6 razy wystawiany = 6 razy zwycięstwo !!!

  • 1 raz - Zwyc. Młodzieży
  • 5 razy - Zwyc.Wystaw, CWC, w tym Zwyc. CACIB z wystawy międzynarodowej

Sędziom - Państwu: E.Chwalibóg, M. Kozłowskiej, A.Zwierzyńskiej, Z. Kitlińskiemu i A. Pławińskiemu u których miałam przyjemność i zaszczyt MAYBACHA prezentować - dziękuję za profesjonalne i znakomite opisy jego eksterrieru.

 

MAYBACH DZIEDZICTWO TUDORA  a.k.a. "Bąbel" na bieżni! Zobacz jak mój pies prezentuje się w ruchu! Film poniżej!