O mnie

Moja wędrówka przez życie z  BULLTERRIERAMI trwa już 30 lat. Przy Nich dorastałam, z Nimi zmieniałam miejsca zamieszkania, sąsiadów, znajomych, partnerów, rodziły się i wychowywały moje dzieci, a One ciągle były, są i pewnie będą już przy mnie zawsze...

W dużej, jak sądzę, mierze dzięki Nim posiadam niezmierzone pokłady cierpliwości, opanowania i wyrozumiałości - także w stosunku do ludzi, nie zawsze zachowujących się fair. To One pokazały mi bezgraniczną lojalność oraz miłość bezwarunkową. Cechy te niestety słabo są znane ludzkiemu gatunkowi...  Dzięki posiadanym predyspozycjom oraz dość obszernemu wykształceniu i potrzebie poszukiwania PRAWDY dotyczącej psychiki - także psa - przez cały ten czas zgłebiam wiedzę na temat psychologii i osobowości psów, mając za podstawę swoje spore, stale rosnące doświadczenie w relacjach z nimi, poparte wieloletnimi badaniami oraz odkrywczymi spostrzeżeniami. Nauka, której się poświęcam, jest całkowicie prekursorska - to psychologią osobowości psów, którą na świecie mało kto się zajmuje.

Odchowałam kilkadziesiąt wspaniałych, zdrowych miotów. Ileż satysfakcji, czy wręcz spełnienia w tej pracy daje wdzięczność i zadowolenie Włascicieli moich bullków - czy to za wyjątkowość charakteru, czy też za piękny eksterier, gdy po latach wracają ponownie, by nabyć następnego WYJĄTKOWEGO bulla! Przez te 30 lat wychowałam niezliczoną ilość Championów i Interchampionów, a fakt, że psy z Dziedzictwa Tudora ciągle są w ścisłej czołówce najlepszych bullterrierów Europy, dowodzi tego, iż da się połączyć wybitną urodę z fantastycznym bullowym charakterem, zachowując przy tym psy w świetnym zdrowiu.