Na sprzedaż

 

Biała suczka "Irys" OMEGA LADYMATIC Rock Your Bull,

ur. 5.05.2015r.
IRYS dzisiaj, tj. 2 kwietnia 2016 - ma 11 miesięcy...

 

 

...a tu gdy miała pięć tygodni :)


 

Rodzicami Irys są psy pochodzące z Dziedzictwa Tudora.

Ojciec: Champ.LAMBORGHINI AVENTADOR Dziedzictwo Tudora

Matka: Champ.ROCK YOUR BABY Ursa Saga.


W wieku szczenięcym Irys wraz z rodzeństwem miała wykonane badanie echo serca wraz z Dopplerem. Wyniki byly znakomite. W marcu br. miala badanie nerek (z krwi) - tu także wynik był doskonały. Jak widać na zdjęciach, i co wynika z rodowodu, Irys to piękna, zadbana suczka. Jest znakomicie ulożona, lubi zabawy z innymi psami, ale wezwana natychmiast "melduje się" Właścicielowi. Natychmiast, tzn.w ciągu jednej sekundy, nie zaś, jak to bywa u innych psów, po kilku wołaniach! Pięknie aportuje (odddaje pileczkę do ręki), a świat wówczas nie istnieje: jest tylko ukochany Pan, piłka i Irys. Umie chodzić na smyczy, bo kulturalny Pies szanuje Właściciela i nie ciągnie go za sobą! Irys nie zaczepia i nie wdzięczy się do przechodniów. Lubi spać w swojej klatce na miękkim kocyku i podusi. Nie wchodzi na łóżko, kanapy lub fotele, a w domu NIGDY niczego nie zniszczyła. Uwielbia się przytulać i myziać, ale nie jest przy tym natrętna. Na polecenie natychmiast wraca na swoje miejsce. W
yraźnie sygnalizuje potrzeby fizjologiczne. Jest absolutnie bezproblemowa i dlatego szukam dla Niej mądrej Osoby, która będzie chciała kontynuować moje wychowanie, oraz nie zepsuje Jej egoistyczną miłością.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pręgowany pies "Bąbel" OMEGA MOONWATCH Rock Your Bull,

ur. 5.05.2015r.

 

 

Bąbel dziś, tj. 2 kwietnia 2016...

 

 

...i gdy miał nieco ponad miesiąc...

 


 

Rodzicami Bąbla są psy pochodzące z Dziedzictwa Tudora.

Ojciec: Champ.LAMBORGHINI AVENTADOR Dziedzictwo Tudora

Matka: Champ.ROCK YOUR BABY Ursa Saga.

 

"Śliczny, pręgowany piesek – wzorcowo zbudowany, z przepiękną głową i świetnym jej wypełnieniem. Jest zdrowy, wyniki badań na echo serca i Doppler są znakomite, a słuch idealny. Pies nigdy nie miał żadnych alergii skórnych, co jest efektem doskonałego odżywiania.

W domu nazywamy go Bąbelek. Imię to dostał po swoim sławnym, utytułowanym dziadku Champ. MAYBACH Dziedzictwo Tudora, który w domu nosił to samo imię. Bąbelek jest grzecznym, perfekcyjnie ułożonym, nauczonym czystości młodym gentlemanem. Nigdy, niczego w domu nie zniszczył. Nie skacze na ludzi. Absolutnie karny, natychmiast wykonuje każde polecenie. To typ sportowca, który uwielbia aportować piłeczkę, i w tej dziedzinie jest prawdziwym mistrzem! Szybki, zwinny, niebywale spostrzegawczy, nierzadko wygrywa z doświadczonymi piłeczkowymi wyjadaczami :) !

Chociaż na dworze podczas zabawy bywa nad wyraz aktywny, w domu staje się spokojnym, ciepłym przytulakiem, który ubóstwia pieszczoty i mizianie po brzuszku.

Szukamy dla niego kogoś mądrego, konsekwentnego, stanowczego, pasjonata rasy, który doceni jego wyjątkowość. Kogoś, kto poprowadzi go w takim stylu, w jakim był wychowywany od szczenięcia, i kto da mu niezmierzone pokłady mądrej miłości.

 

Zapraszam do kontaktu!

Hodowca: Aneta Frąckiewicz"

Tel. 889185316

 

ZASADY SPRZEDAŻY MOICH PSÓW

Przepraszam - nie prowadzę korespondencji mailowej, bo po prostu nie mam na to czasu, i niewiele z tego wynika.

Zapraszam Nabywców, którzy mają świadomość, że prawidłowe odżywienie i wychowanie szczeniąt to podstawa. Chcą mieć pięknego bulla o nieprzypadkowym pochodzeniu oraz dobrym zdrowiu rodziców i dziadków. Pragną wziąć ode mnie wiedzę o wychowywaniu i układaniu psa, by słodkie szczenie, wyrosło na równie słodkiego, dorosłego bullterriera. 

Jeśli masz wielkie serce i jesteś odpowiedzialną Osobą - zapraszam. Moje szczenięta rodzą się dla takich właśnie Ludzi.


Podczas wizyty ustalimy jaka osobowość psa pasuje do Państwa. Czy  temperament powolny, umiarkowany, a może żywiołowy. Dominujący czy uległy, analityczny czy gapowaty, wiecznie wesoły czy może lekko wycofany, itd.

Wszysto to ma kolosalne znaczenie, by móc być prawdziwie szczęśliwym ze swoim bezproblemowym psem, a nie przez całe życie walczyć z niedogodnościami jego charakteru.

Proszę pamiętać, że zawsze jestem do dyspozycji i służe swoją wiedzą i niemałym, ponad 30 letnim doświadczeniem. W każdej problematycznej kwestii: czy to zdrowotnej, żywieniowej (by uniknąć np. alergii), wychowawczej, hotelowej, czy jakiejkolwiek !

Z tymi Wyjątkowymi Osobami - wspaniałymi Właścicielami moich szczeniąt spotykamy się na corocznych Zjazdach bulli z Dziedzictwa Tudora. Spędzamy wówczas miło czas, wymieniamy doświadczenia oraz uzupełniamy wiedzę na temat psychologii psa, eliminując ewentualne błędy. 

Zapraszam do mojej Szkoły: www.zaklinaczkapsow.pl