Hotel

Do hotelu przyjmuję wyłącznie zdrowe, bardzo zadbane i czyste psy, legitymujące się aktualną książeczką zdrowia (szczepienie,
odrobaczenie, zabezpieczenie przeciw insektom). Zastrzegam sobie prawo sprawdzenia stanu skóry psa.

Oferuję duże, odpowiednio dopasowane do wielkości i temperamentu psa zadaszone kojce z terakotą na podłodze. Każdy pies ma do dyspozycji w kojcu nowiutki, b.cieplutki, drewniany domek (każdorazowo myty i dezynfekowany).


Teren  hotelu liczy prawie 1000 m2 . Jest szczelnie ogrodzony i oddany do wyłącznej dyspozycji naszych Gości, gdzie mogą do woli biegać i baraszkować przez cały dzień - z krótkimi przerwami przeznaczonymi na karmienie o ustalonych przez Właściciela porach lub, na wykonanie innych jego zaleceń. Psy bardzo żywiołowe nie biorą udziału we wspólnych zabawach i są wyprowadzane na osobny obszar.
Na ogół nasi Goście cieszą się znakomitym apetytem, gdyż jedzą to co lubią - własne jedzonko z domu. Oprócz karmy, która po zakończeniu pobytu zawsze jest oddawana w razie niezjedzenia jej przez psa, proszę o przywiezienie:

  • kocyka lub podusi, bo przyjemnie jest mieć coś z zapachem własnego domu :);
  • jednej - dwóch zabawek;
  • grzebienia lub szczotki dla psów długowłosych;
  • 1-2 ręczników do higieny "osobistej",
  • miseczki - jeśli psiak lubi jeść i pić wyłącznie z własnej porcelany ;)  
Na indywidualne życzenie i za dodatkową opłatą kąpiemy psy, zdejmujemy kamień nazębny (bez narkozy!), skracamy pazury i wykonujemy inne zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne.

Zawsze pozostaję w stałym kontakcie z Właścicielami moich Podopiecznych, i miło mi jest, gdy dzwonią i dowiadują się o ich samopoczucie :))

Cena pobytu psa:

Pobyt do 3 dni: 45 zł/doba (niezależnie od tego czy w kojcu, czy w domu).
Za każdy dzień powyżej 3 dni: 40 zł/doba w kojcu lub 45 zł/doba w domu

Lokalizacja: Kielce

Kontakt: tel. 693 397 211